Napíšte nám:
Zavolajte nám:

Služby

Strategické poradenstvo

Budeme vás sprevádzať komplexnosťou strategického riadenia a vaše vízie pretavíme do udržateľnej stratégie a rastu firmy. Pomôžeme vám sformulovať dlhodobé ciele a transformujeme ich do dennodenných aktivít. DO THE RIGHT THINGS.

 

Finančné plánovanie a riadenie

Reporty, zostavy, prehľady, papiere plné čísiel... Nebojte sa ich. Ak nám poviete, čo treba naplánovať a prepočítať, urobíme to spôsobom, ktorý plne pochopíte. Či to bude finančná projekcia pre banku, kalkulácia nového produktu alebo analýza ziskovosti, čísla pripravíme za vás. PLANS WITH SENSE AND RATIONALITY.

 

Manažérske poradenstvo

Firma je ako živý organizmus s vlastným ekosystémom. Rastie, učí sa, občas zlyhá alebo uspeje, ale vždy potrebuje niekoho, kto sa o ňu postará. Manažér. Ak potrebujete pomôcť pochopiť, ako robiť veci správne, sme tu. Riadenie firmy je tá najdelikátnejšia činnosť a práve na jej kvalite záleží zdravie firmy. DO THINGS RIGHT.

 

Účtovníctvo a dane

Nemínajte čas spracovaním faktúr a bankových výpisov, nechajte to na nás. Komplexné spracovanie účtovníctva, príprava daňových priznaní, sociálne a zdravotné poistenia, štatutárne výkazy a ešte omnoho viac. Budete prekvapení, koľko času vám to ušetrí. A ako kľudne budete spávať vediac, že sa o to niekto postaral. Zároveň budte mať vždy k dispozícii tie údaje, ktoré potrebujete k riadeniu firmy. CORRECT DATA MAKE ALL THE DIFFERENCE.

 

Procesná analýza a optimalizácia

Všetko, čo robíte, je proces. Aby prebiehal správne, musíte poznať jeho kontext, jeho vnútro, jeho esenciu. Nadizajnujte ho, nastavte ciele, sledujte a merajte ho, a ak treba, upravujte. Pomôžeme vám odhaliť a pochopiť celý vesmír vašich rutinných činností, nakreslíme vám "obrázok fungovania" vašej firmy a poradíme, čo robiť, ak veci nebežia tak, ako by ste chceli. KNOW YOUR OWN ACTIONS.

 

Podniková architektúra a založenie firiem

Pripravíme všetko potrebné pre založenie a vznik vašej spoločnosti. Navyše, pomôžeme vám rásť, lebo poznáme úskalia, ktoré firma musí prekonať, aby bola úspešná. Podobne ako stavba, aj firma potrebuje svoju architektúru. Ľudia, procesy, infraštruktúra, toto všetko vám pomôžeme spojiť, aby to fungovalo ako dokonalý stroj. ENCYCLOPAEDIA OF A COMPANY.

 

Projektové riadenie

Niekedy je treba urobiť niečo nové. V určenom čase, s určeným rozpočtom a s konkrétnou skupinou ľudí. Nebojte sa, to je len projekt. Veľký či malý, stavebný alebo IT, vytvoríme a implementujeme pre vás pravidlá, ktoré pomôžu dosiahnuť cieľ. Dokonca môžeme projekty riadiť za vás. FOCUS ON DELIVERY.

 

Príprava a dodávka IT projektov

Každý používa informačné technológie, ale len niektorí vnímajú ich plný potenciál. Plánujete investovať peniaze do IT, alebo ich chcete na IT len minúť? Porozprávajte sa s nami a my vám pomôžeme analyzovať, dodať a implementovať informačné technológie. Alebo vám dáme nezaujatý názor na to, ako to u vás vyzerá. FUTURE OF EVERY BUSINESS RESTS IN IT.